VOJTA MELŠA

Ahoj, jsem Vojta..., někdy mi říkají Vojťáno:)

Od první třídy jsem hrál fotbal. Byl jsem útočník, ale trenér po nás fakt dost řval, tak jsem zkusil basket:) Tam to je jiné. Taky mám pořád chuť útočit, ale jsme tam lepší parta;) 

První rok v týmu jsem moc nebránil a chtěl hlavně dávat koše, ale potom jsem se v U12 změnil. Mrzelo mě, že  bychom kvůli mojí obraně, třeba prohráli, nebo dostali zbytečný koše. Teď říkají, že mám i dobrou obranu;)

Když se řekne Smečka Vlků, tak se mi vybaví, že když jdeme proti nějakému týmu, tak to netahá jeden hráč, ale vlastně všichni do toho jdou úplně naplno. Nebo když se nám něco nepodařilo, tak to necháme bejt a soustředíme se na to co je teď.

Rád vzpomínám na zápasy, které jsme mysleli, že nikdy nevyhrajem. Třeba nad Lvicema, Studánkou, nebo tak;) a vyhráli jsme:) Vybavuju si i třeba to, když jsem bránil jednu Lvici a myslel jsem, že ji neubráním, a nakonec jsem jí ubránil a taky jí dal blok:)

Podporuje mě celá rodina. A ségra, i když je starší, ví, jaké mám číslo na dresu;) Rád bych hrál jednou za USK Praha extraligu. A příští rok bych chtěl porazit BEKSU;)

Teď se mi zdál sen o basketu a byl tam i Aleš:) Těším se, že zase budeme trénovat...

Hodnocení - stříbrná