32Pcs Cítil Vánoční Strom, Santa Claus Veselé Vánoční Ozdoby Pro Domácí, Děti, Hračky 2020 DIY Vánoční Strom Ornament, Vánoční Strom

  • Recenze
  • Skladem
351.81 Kč 228.73 Kč

Štítky: christmast strom top, svícen vánoční ozdoba, vánocmi, artipisal vánoční strom, vánocmi ornament, santa clau, 2 m vánoční strom, vánoční strom, výzdoba, míč, cetky, christam, mini stromy sukně.

Množství:1ks Cítil Vánoční Strom

Materiál:plsť

Velikost:jako obrázek ukazuje

Použití: vánoce ,Vánoce doma děti dárky dodávky

Poznámka: Jsme skládací balení,Když to přijde rychlý železo je strom perfektní a připraven k zavěšení

1. ozdoby jsou vyrobeny z plsti. Umožňuje dítěti, aby se svobodně držet ozdoby na kdekoliv na strom. 2.Skvělý výrobek. Vánoční stromeček velký. 26 různé barevné ozdoby krásné 3.Snadné zapnutí a vypnutí snadné. Tato činnost je fantastické pro ruční oko koordinace, jemné motoriky a rozpoznávání barev 4..To cítil Vánoční strom pro děti se bude perfektní dárek pro vaše malé batole na Vánoce.To bude mít váš malý batole obsazené během této sezóny.Nejen, že budete mít nějaké docela čas, budete mu pomoci, aby hrát na své vlastní, zatímco což mu umožnilo postavit Vánoční strom, jak je má rád .Tímto způsobem si ho nechat postavit jeho vývojové schopnosti jak již bylo zmíněno dříve.


  • Původ: KN(Původu)