FJB 164cm Silikonové Sex Panenky Realistické Tělo Velký Prsa Vagina Anál Dospělé Panenky Realistické Anime Sex Panenky

  • Recenze
  • Skladem
20 982.40 Kč 11 540.32 Kč

Štítky: dospělý sex panenky doprava zdarma, sex hračky, zadek rozšířit, realistické samec vagina, sex hračka, panenka pro dospělé, tpe láska panenky, silikonové sex panenky jazyk, erotické penis ring, sexy panenka hlava, muž masturb.

Vážení kupující,

Slibujeme, že budeme poskytovat 100% stejnou panenku jako na následujícím obrázku.Náš Obchod-FJB poskytnout panenky s vysokou kvalitou a odmítá vyrábět panenky s nízkou kvalitou, všechny produkty v našem obchodě prošly CE certifikace. Sex hračky poskytnout vám funkce a služby, manžela nebo partnera a poskytnout všechny radosti pro vás ve vaší ložnici.Váš manžel nebo partner někdy nedokáže uspokojit vás, když budete chtít, aby přijaly opatření v ložnici.To znamená,že nejlepší řešení je použití silikonové panenky. Prosím, mějte v kontaktu s námi, pokud máte jakýkoliv dotaz, s cílem zajistit, že dostanete uspokojivou a sen panenky.Děkuji!!!

O Logistiky:

1.Odesláno z korejské sklad: asi 3-5 dní, aby se dospělo 2.Odesláno z Číny do ruštiny: o 20-55 dnů, aby se dospělo 3.Odesláno z Číny do USA,Spojené Království,Německo,Francie,Polsko,česká Republika,Španělsko,Itálie,belgie,Dánsko,Lucembursko,Nizozemsko,Chorvatsko,Slovensko,Slovinsko,Finsko,Monako, Rakousko,Švédsko,Řecko,Irsko,Portugalsko,Estonsko,Lotyšsko,Litva,Rumunsko,Maďarsko,doprava zdarma, asi 3-15 dnů, aby se dospělo.

Oko Barevné Možnosti

Čistý Návrh:

1. Vaše panenky by měly být čištěny každý čas před nebo po použití, s mírnou sprcha pěny. 2. Prosím, mějte na panenky hlavu do vody. Je-li kůže byla lepkavá, prosím, čisté s vanou prášek. Suché a použít dětský pudr, aby se to hladké. 3. Po čištění, suché s ručníkem a naneste máslo prášek. Nepoužívejte vysoušeč vlasů. 4. Buďte opatrní při pohybu panenka, vyhnout se pádu klepání / lámání.

Přečtěte si to, než platba:

1:oblečení není totéž jako obrázek show ve straně, a bude posílat náhodně 2: Prosím, zanechte vzkaz vašeho požadavku,jako jsou barva pleti a barvu očí, paruku typ, hřebíky, barvu a třeba stojí, nebo ne. 3: všechny jewelies nejsou zahrnuty 4: Některé země nemůžeme poslat, prosím, kontaktujte nás před cílem naší Červené Úhel sex panenku.


  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: JY-LAN XING
  • Sexuálně Sugestivní: No
  • Obscénní Obrázek: No
  • Materiál: Silikonové
  • Typ Položky: Sex Panenky