50*35mm Undrilled Joni Vejce Rose Quartz Jade Vejce pro Ženy Kegel Cvičenec Zpřísnit Pochvy Svalů, Masážní Být Zeď Míč

  • Recenze
  • Skladem
314.84 Kč 251.83 Kč

Štítky: ruce sexuální hračky, koule ben wa, nano hair spa, kegel joni vejce, vagíny korálky, yoni, muži v ženské spodní prádlo, joni vejce jade, vejce yoni, rose quartz hůlka stříbrná.

Ronny Zhu Wenwu Undrilled Joni Vejce 1 ks 50*35 mm Rose Quartz Jade Vejce pro Ženy Kegel Cvičenec Zpřísnit Pochvy Svalů

Materiál:přírodní rose quartz

Velikost: 50*35mm

Netto hmotnost:asi 50-55g

Čištění

Před prvním použitím, vařit ve vodě po dobu 10 -15 minut na mírném ohni. Prosím, nepoužívejte nižší studená vejce do vroucí vody. Budou bezva. Musíte dát vejce v teplé vodě a pomalu přivést ji k varu. Opláchněte teplou vodou před každým použitím. Důkladně umyjte po každém použití vodou a mýdlem.

Rose quartz

Rose quartz prášek crystal hlavní vývoj srdce volant, posílení srdce, funkci plic zdraví, může uvolnit napětí, zmírnit podrážděnost, a to tak, že široká mysli. Pink crystal pro mezilidské vztahy, lásku a posílit své vlastní kouzlo má absolutní hodnotu-přidán roli! Růžový krystal je první značka, lásky drahokamy, můžete posílit svou vlastní plynové pole ve světle růžové, růžové světlo je Di Averlo (bohyně lásky, Venuše) zobrazovat barva lásky, pro zvýšení heterosexuální okraj, Efektivní. Pokud máte pár, který může zlepšit vaše pocity s druhou polovinou, aby vám příjemný citový život; když bohužel s druhou polovinu na podzim, na sobě prášek šperky mohou také pomoci léčit lásku trauma, snížit pocity, problémy, a pak si lásku , Pochopení, lásku.


  • Značka: Ronny zhu wenwu
  • Materiál: rose quartz
  • Typ Položky: Ženskou Hygienu
  • Původ: MG(Původu)