Auto Třetí Brzdové Světlo zadní Zadní Vysoká Montáž 3 Stop Brzdové světlo Pro Jeep Grand Cherokee 2005 - 2010

  • Recenze
  • Skladem
455.56 Kč 423.64 Kč

Štítky: grand cherokee wj, značka jeep cherokee xj, cherokee kk, cherokee kl, jeep grand cherokee wk2 auto, cherokee jeep grand, jeep cherokee xj, jeep kj, Jeep Cherokee KL, suzuki grand vitara.

Auto Třetí Brzdové Světlo zadní Zadní Vysoká Montáž 3 Stop Brzdové světlo Pro Jeep Grand Cherokee 2005 - 2010

Super jasné LED třetí brzdové světlo, varování vysoké funkce a zajistit řízení bezpečnosti. Rychlý a snadný způsob, jak zdobit váš pickup, přináší jiný vzhled. Vysoce kvalitní plastové čočky nabízejí vynikající ochranu a vysokou odolnost proti nárazu, ultra odolné. Nízká spotřeba energie a úspory energie, rychlé on/off doba odezvy. Snadná instalace, plug and play. Přímá náhrada za staré nebo zlomené jednoho. Obutí: pro Jeep Grand Cherokee 2005-2010. Seznam balíčků: 1ks Zadní Třetí Brzdové LED Světlo

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám nejlepší zákazník s service.

Nabízíme 1 měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti,pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

D centru Době je uvedený níže:

Země

Cca. Doba dodání

Spojené Státy

8-15 pracovních dnů

Velká Británie / Austrálie

10-21 pracovních dnů

Kanada /Evropa

Obvykle 15-25 pracovních dnů. Ale někdy to trvá až 30 dní, vzhledem k Vlastní Kontrole.

Jižní Asie / Blízký Východ

Obvykle 15-25 pracovních dnů. Ale někdy to trvá až 30 dní, vzhledem k Vlastní Kontrole.

Brazílie / Jižní Amerika/Rusko

Obvykle 15-30 pracovních dní. Ale někdy to trvá až 45 dní, vzhledem k Vlastní Kontrole.


  • Značka: Z&L
  • Hmotnost Položky: 0.2
  • Grand Cherokee-Rok: 2010
  • Pro Vozidla Značky/Modelu: JEEP
  • Jeep Model: Grand Cherokee
  • Typ Položky: Dodatečná Brzdová Světla