Double-oboustranné Lepicí Pásky Super Sticky mastnou oboustranná páska Ultra-tenké Pásky Foto Rámeček Široký oboustranný AdhesiveTape Skici

  • Recenze
  • Skladem
105.02 Kč 84.01 Kč

Štítky: projít foto rámeček, památné fotorámeček, carbono rám, 140mm rám, oboustranný kovový fotorámeček, oboustranné pryskyřice foto rámeček, šperky viděl, viděl, oboustranný fotorámeček, vyrovnat viděl.

Double-oboustranné Lepicí Pásky Super Sticky mastnou oboustranná páska Ultra-tenké Pásky Foto Rámeček Široký oboustranný AdhesiveTape Skici

Parametry produktu: název Produktu: vysoce viskózní olejovitá oboustranné lepicí Barva: průhledná Délka: 50M Šířka: podpora vlastní Funkce: Počáteční přilnavost, vyvážená přilnavost, dlouhotrvající přilnavost, dobrá odolnost proti stárnutí, dobrá přilnavost k podkladu, akrylové lepidlo typ, stabilní výkon. To má širokou škálu aplikací a může hrát dobrou lepení účinek na většinu materiálů detaily Produktu: Tento vysoce viskózní, mastná oboustranné lepicí má silnou přilnavost a široký rozsah aplikací.

Detail Produktu Výkresu:

1. Akrylové lepidlo typ Průhledná lepící páska, silná přilnavost, dlouhou životnost, a odolnost proti stárnutí. 2. Snadno trhat Pořád trhá, vyhnout se skvrny od vody a prachu při použití 5. Pásky řezané povrch je plochý 6. Anti-stick uvolnění papíru Lepení a upevnění elektrických součástek, desek plošných spojů a jiných elektronických výrobků. Nábytek dekorace foto-studio se používá k výrobě fotoalb, montáž, a fotorámečky. Fotografie zdi je vložen a pevné. další vysekávané těsnění, hedvábí-obrazovky, štítky, film, otvorů, atd., jsou používány pro širokou škálu aplikací, jako jsou vkládání, spojovací, upevňovací a laminování.


  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Double-oboustranné lepicí pásky