Doprava zdarma různé styl brusle, bruslení, bruslař gymnastické tanečnice bruslení opravy hotfix drahokamu železo na převody design

 • Recenze
 • Skladem
125.60 Kč 69.10 Kč

Štítky: opravy hotfix motiv drahokamu, transfer thermocollants vetement, oblek kamínky, silver skate, drahokamu pásky, spojka zelená, b kamínky, skate, gogh patch, hokejové brusle.

1.[Výrobku, informace]

Vysoce kvalitní drahokamu přenos tepla motivy

* Tovární přímý prodej. Pro nějaké velké objednávky, nabízíme velkou slevou. Pls, neváhejte nás kontaktovat pro zvýhodněnou cenu.

Doprava zdarma různé styl pro skate dáma se slovy,bruslař,tanečnice,gymnastika ,bruslení opravy hotfix drahokamu železo na převody design v malé velikosti pro sportovní

Pls poznámka:

1.Pokud je barva má nějakou barvu rozdíl,jako show, na počítač má barevný rozdíl mezi acutal barvy , to je přijatelné, takže prosím, zvažte pečlivě, než provedete objednávku.

2.Velikost tolerance je +/-5 MM, je přijatelná, takže prosím, zvažte pečlivě, než provedete objednávku.

3.Pokud kamínky přesunut poté, máš to,to je přijatelné,protože během přepravy ,může nastat to,co jsme se dát nějaké kamínky pro vaší opravy,tak prosím, pečlivě zvážit dříve, než provedete objednávku.

2.[Výhody]

*Nejlepší ceny z továrny;

*Vysoce kvalitní pro vás;

*Rychlé dodání&odpovědi;

*Může dělat, co vaši žádost;

*Horké prodávat na trh je USA,velké BRITÁNII,ČR,Rusko,Austrálie,atd.;

3.[Žádosti o opravy hotfix kamínky motiv přenos/kamínky převodu]

4.[Jak používat kamínky hotifix motiv přenos/kamínky převod?]

5.[FAQ:]

Q: Co je hot fix kamínky a drahokamu převod?

A: Hot fix kamínky jsou kamínky, které byly řez s plochými hřbety a mají tepelně aktivované lepidlo aplikované na ně, což jim umožňuje být přitisknuté na textilie. Drahokamu převod je skupina hot fix kamínky, které byly uspořádány v nějaký design tak, že to může být tepelně lisované na tkaniny. To může být odkazoval se na jako "drahokamu přenos tepla" "hot-fix transfer", "drahokamu železo na přenos" nebo "drahokamu motiv". Q: Jaký je rozdíl hot fix drahokamu a plochá zadní drahokamu? Vypadají stejné.

A: Ano, vypadají stejně, ale rozdíl je: hot fix drahokamu má horké taveniny na zádech, to může být žehlit na plátně, plochá zadní drahokamu nemá žádné horké taveniny na zádech.

Q: Jak použít drahokamu převod?

A:můžete jej použít s domácím železa, nebo tepelným tiskem. Doporučujeme použití tepelného tisku použít naše drahokamu převody. To zajistí, že i teplo a tlak je aplikován v celém návrhu.

Krok 1: Položte kus na rovný povrch. Nepoužívejte čalouněný žehlicí prkno. Pro tenké oděvy umístěte lisovací hadřík nebo kus ploché lepenky uvnitř oděvu.

Krok 2: Odstraňte ochrannou fólii a ujistěte se, že všechny kameny jsou na místě a žádný z kamenů se posunuly během přepravy. Pokud kameny se posunuly, použijte pinzetu, aby znovu-postavení kamenů na správné místo.

Krok 3: Umístěte lepicí stranu papíru na oděv a nastavit do správné polohy. Kryt převodu papír s lisování hadřík nebo Teflon List.

Krok 4: Aplikujte teplo snížením žehlička rovně dolů na přenos prostoru a tlačit na 10-20 sekund bez páry. Ujistěte se, že pokrývají celý převod oblasti. NEPOHYBUJTE ŽEHLIČKA KOLEM! Těžší tkaniny, jako je denim může potřebovat více času a lehké tkaniny méně času. Pokud jste pomocí tepelného tisku není nad to udělat tlak, nebo vás opustí tlak stopy na oděvu. Stiskněte tlačítko po dobu 15-20 sekund.

Teplota pro kamínky je 150 stupňů celsia-170centigrade. Pro rhinestuds a nailheads je 140centigrade-150centigrade.

Krok 5: Odstraňte nálepku z látky po ochlazení.

Q: Jak dlouho bude moje kamínky poslední?

A: Když se aplikuje správně, kameny vydrží životnost oděvu.

Q: Jak mohu umýt můj nový drahokamu tee?

A: Když se naše drahokamu převody jsou použity správně, vaše drahokamu oblečení vydrží běžné každodenní nošení a opotřebení. Doporučujeme však, že košile se obrátil naruby a prát v pračce na normální nastavení. Buď pověsit na suché nebo v sušičce na nízkou teplotu. Prosím, nepoužívejte suché čištění.

Q: Co když vidím, design se mi líbí, ale chcete jinou barvu?

A: Máme vlastní drahokamu zařízení tak, že není žádný problém, jen nám e-mail a dejte nám vědět design a barva, a dáme vám vědět, obrat a náklady.

Q: Jak mohu objednat vlastní drahokamu převod?

A: Jen e-mail nám své vlastní drahokamu převod r e q u i r nákl adů při výměnách a my vám poskytne digitální důkaz vaší drahokamu design spolu s citátem během 1 - 3 pracovních dnů.

Q: Jaká je vaše Minimální objednací množství pro vlastní design?

A: Vlastní design drahokamu převod minimální objednané množství 50ks za design.

Q: Jak se o výrobu?

A: To záleží na každé položce. Obecně řečeno, 1-3 dnů bude ok, podle vašeho celkového pořadí.

Q: Jak dlouho je vaše dodací lhůty?

A: To závisí na místo určení. Obvykle řečeno, 3-7 pracovních dnů bude v pořádku.

Q: Jaký je způsob platby?

A: přijímáme PayPal.


 • Číslo Modelu: w02
 • Použití: Boty
 • Typ Produktu: Kamínky
 • Styl: flatback
 • Vlastní: uvítala
 • Kamínky Typ: Motiv Kamínky
 • Materiál: AAA grade
 • Tvar: KOLO
 • barva: jako na obrázku
 • Původ: KN(Původu)