ZK-4KX DC-DC Buck Boost Converter CC CV 0.5-30V 4A 5V 12V 24V Napájení Modulu Nastavitelný Regulovaný laboratorní zdroj zk - 4kx

  • Recenze
  • Skladem
279.14 Kč 195.33 Kč

Štítky: dc laboratorní napájecí zdroj, laboratorní zdroj, podporu převést, dps3010u, dc napájení nastavitelný qje, nastavitelné napájení příslušenství, zkušební laboratoř, dc dolů krok, přenosný laboratorní napájecí zdroj, cc cv dc.

ZK-4KX CNC DC DC Buck Boost Converter CC CV 0.5-30V 4A Napájecí Modul Nastavitelný stabilizovaný napájecí zdroj Pro Solární Nabíjení Baterie

Fuction:

1.1 LCD může zobrazit vstupní/výstupní napětí, výstupní proud/výkon/kapacita výstupu/výstupního času;

1.2. CNC úprava, přesné a rychlé, může zvýšit a nižší napětí, výstupní napětí lze nastavit na vůli od 0,5-30v, omezit proud 0-4a může být upravena na vůli;

1.3. Anti-reverse připojení ochrany vstupních konec, který nebude hořet ven;

1.4. Anti-reverzní zavlažování na výstupní konec, žádné další anti-reverzní zavlažování diody je potřeba k nabíjení baterie;

1.5. Modul může být nastaven pro otevření/zavření ve výchozím nastavení;

1.6. Více softwarových ochranných mechanismů jsou k dispozici, a ochranu práh je nastavitelný.Když pracovní parametry modulu překročit hranici ochrany, výstup bude automaticky uzavřen.

1.6. Výstupní zvlnění je malé a PI filtr je k dispozici;

1.8. Zahustíme žebra chladiče.

Parametry výrobku:

Vstupní napětí: 5.0-30v

Výstupní napětí: 0,5-30v

Výstupní proud: může fungovat stabilně na 3A na dlouhou dobu, a může dosáhnout 4A pod zvýšenou odvod tepla

Výstupní výkon: přirozený odvod tepla 35W, posílení odvod tepla 50W

Napětí rozlišení displeje: 0.01 V

Aktuální rozlišení displeje: 0.001 V

Účinnost konverze: o 88%

Mechanismus ochrany:

Vstup anti-reverse připojení;

Výstup anti-reverzní zavlažování;

Vstup podpěťovou ochranu (4.8-30v nastavitelná, default 4,8 v)

Výstupní přepěťová ochrana (0.5-31v nastavitelný, default 31V)

Výstupní nadproudová ochrana 0-4.1 a (nastavitelný, default 4.1 a)

Přemoci ochrana (0-50w nastavitelný, default 50W)

Ochrana proti přehřátí (80-110 ° c nastavitelný, default 110℃)

Timeout ochrana (0-100h nastavitelný, ve výchozím nastavení vypnuto)

Super výkon ochrana (0-60ah nastavitelný, ve výchozím nastavení vypnuto)

Provozní frekvence: 180KHZ

Jak Používat:

5.1. Přepínač zobrazení parametrů-v běžné rozhraní, stiskněte SW pro přepnutí zobrazení pod displejem, a přepnout zobrazení obsahu mezi aktuální výkon W kapacita Ah čas h.Dlouze stiskněte SW tlačítko pro přepnutí uplink zobrazení na displeji a přepínání obsahu displeje mezi vstupní napětí V výstupní napětí.

5.2. Nastavit výstupní napětí-stiskněte tlačítko U/I tlačítko v normálním rozhraní pro vstup do rozhraní nastavení napětí konstantní proud.To může být vidět, že určité číslice výstupní napětí hodnota bliká. Otáčením kodéru doleva a doprava pro nastavení hlavní a vedlejší.Krátce stiskněte rotační kodér, aby si vybrat, které trochu výstupní napětí nastavit.Po nastavení, stiskněte tlačítko U/I tlačítko 2 krát pro návrat do normálního rozhraní.Nebo se automaticky vrátí k normální rozhraní po zastavení provozu na 10s.

5.3. Nastavit konstantní aktuální hodnotu (to znamená, že maximální hodnota proudu dovoleno-výstup z modulu) -- stiskněte tlačítko U/I tlačítko v normálním rozhraní pro vstup do nastavení napětí konstantní proud rozhraní.Poté stiskněte tlačítko U/tlačítko a přepínač pro nastavení konstantní aktuální hodnotu. Můžete vidět trochu nastavení konstantní aktuální hodnota bliká. Otáčejte rotary encoder vlevo a vpravo nastavte hlavní a vedlejší.Krátce stiskněte rotační kodér, aby si vybrat, které trochu nastavit konstantní proud hodnota.Po nastavení, stiskněte tlačítko U/I výstup nastavení napětí konstantní proud rozhraní a návrat do normálního rozhraní.Nebo se automaticky vrátí k normální rozhraní po zastavení provozu na 10s.

5.4. Nastavit výchozí zapnutí/vypnutí stavu modul napájení-na-dlouhé stiskněte tlačítko U/I v normálním rozhraní pro vstup do nastavení parametrů rozhraní.Můžete vidět, že to ukazuje "OTEVŘÍT" nebo "OTEVŘÍT". "OPEN OFF" znamená, že výstup je ve výchozím nastavení vypnuta, když je ZAPNUTO napájení, a "OTEVŘÍT" znamená, že výstup je ve výchozím nastavení zapnuta, když je ZAPNUTO napájení.Dlouhé stisknutí otáčení snímače přepínání dvou států.Po nastavení, stiskněte dlouze tlačítko U/I pro návrat do normálního rozhraní.

5.5. Nastavení ochrany parametrů na stát a prahu-dlouhé stiskněte tlačítko U/I zadání parametru nastavení rozhraní v normální rozhraní.Stiskněte SW, dokud ochranná chcete se objeví.LUP -- podpěťovou ochranu práh;OUP -- přepěťová ochrana prahu, OCP -- nadproudové ochrany práh;OPP-přes ochranu napájení práh;OAP -- ultra-kapacita ochranný práh;OHP timeout ochranu práh;OTP -- ochrana proti přehřátí práh.Krátké stisknutí otáčení encoder vyberte bit, který chcete nastavit ochranu parametr.Dlouhé stiskněte otočný encoder k nastavení ochrany parametrů na nebo off (pouze časový limit ochrany a supercapacity ochrana může být nastavena na zapnout/vypnout, a další ochrana parametry jsou ve výchozím nastavení zapnuta.).Otáčením kodéru doleva a doprava, aby se parametry, větší a menší.Po nastavení, stiskněte dlouze tlačítko U/I pro návrat do normálního rozhraní.


  • Původ: KN(Původu)
  • Aktuální Typ: DC
  • Číslo Modelu: ZK-4KX, DC Buck Boost Měniče, DC CV 0.5-30V, 4A Napájecí Modul,
  • Fáze: Jednofázové
  • Certifikace: ROHS