Tuya ZigBee Lidských Senzor Detektoru Pohybu PIR Senzor, Smart Life/Tuya App Control Smart Těla, Pohybu, Čidlo Smart Home

  • Recenze
  • Skladem
198.48 Kč 113.21 Kč

Štítky: pir čidlo bezdrátové, zigbee snímače pohybu ploché, pir inteligentní život, senzor zigbee, pohyb wifi, infračervený senzor wifi, pir wifi, pet snímač, tuya zigbee, zigbee pohybový senzor baterie.

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

1.Tuya ZigBee Smart PIR Senzor Pohybu:Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je třeba pracovat s PIR čidlem,stejně jako řadu ZigBee inteligentní produkty,které se ukázaly být mostu a řízení centrum pro inteligentní domy a hraje nezastupitelnou roli pro všechny ZigBee výrobků a realizuje celou inteligentní propojení vašeho domu.Jednoduše přidejte snímače do ZigBee hub po přidání uzlu do Inteligentní Život/Tuya Aplikace.

2.Real-time Vzdálené Monitorování:Kdykoli a kdekoli, jakmile PIR detekuje lidé nebo zvířata jsou v pohybu, budete dostávat oznámení push o chytré telefony v Tuya Smart Life App. Aby se vaše dům v bezpečí po celou dobu.Když je detekován pohyb, upozornění, oznámení bude tlačil do telefonu okamžitě, můžete být vědomi toho, co se děje doma, i když jste pryč.

3.Inteligentní Propojení Alarmu s Více Senzory:Když se dostanete až v noci, PIR zjistí pohyb, světlo bude automaticky(Třeba, aby odpovídaly odpovídající inteligentní výrobky).Můžete objevit další chytrý scény s Tuya inteligentní zařízení uspokojit sebe do značné míry.Můžete dokonce sledovat historii snímač aktivity s App podporovány.

4.Silný Výkon A Ultra-dlouhá Pohotovostní Doba:Vysokou citlivost a silný,stabilní signál sítě s novou technologií ZigBee. Ultra-dlouhá pohotovostní doba. Poháněn 3V CR2 baterie(včetně), může trvat 2 roky.

5.Široká aplikace pro váš celý dům bezpečnost:3~7m detekční vzdálenost,120~150° detekční úhel nastavitelný;jednoduše držet ho s manželskou straně pásku nebo použít s držákem deska pro opravu kdekoliv se vám líbí sledovat celý váš domácí bezpečnostní

Specifikace:

Napájení: CR2 3V / 850mAh (včetně)

Pohotovostní Doba: 2 roky

Detekční Úhel: 120~150°

Detekční Vzdálenost:3~7m

Bezdrátové Připojení Protokol: ZigBee

APLIKACE: Smart Life/Tuya

Podpůrné systémy: Android a IOS

Materiál: ABS Superior

Provozní Teplota: -10℃~ 50℃

Provozní Vlhkost:≤95%

Hmotnost Balení: Přístupu. 82g / 2.9 oz

Obsah Balení:

1 * PIR Snímač Pohybu

1 * Uživatelská Příručka


  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: 2020
  • Stav Sestavy: Ready-to-Go
  • Kamery Jsou Vybaveny: No
  • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
  • Značka: centechia