Profesionální Ruční Make-Up Štětce Sada Oční Stíny Míchání Kartáče Měkké Saikoho Kozí Vlasy, Koně Vlasy, Kosmetické Make-Up Štětce Sada

 • Recenze
 • Skladem
335.84 Kč 319.04 Kč

Štítky: sokouhou koza, štětec veverka, kartáč kozí vlasy, barel kartáč, kartáč ventilátor, girlstory, kartáč sokouhou, Kozí Vlasy, MSQ, štětec profesionální make-up.

Oční stíny prolnutí štětec, vyrobené z měkké saikoho kozí vlasy. Měkký kartáč s kuželovou vlasy pro nanášení a míchání očních stínů, a to zejména v obrysu oka. To může být také použit pro zvýraznění nosu a vytvořit nos stín. Rozměry: celá délka 190 mm, délka vlasu 20 mm, šířka vlasu 10 mm. Střední oční stíny kartáč, vyrobený z měkkých saikoho kozí vlasy. Měkký a hladký kartáč se zaoblenou hranou, odstín nebo směs oční stíny. Vyzvednout nějaké oční stíny s konečky vlasů, aplikovat je na víčka a směs. Rozměry: celá délka 185 mm, délka vlasu 13 mm; šířka vlasu 10 mm. Malé oční stíny prolnutí štětec, vyrobené z měkké saikoho kozí vlasy. Malá zužující stín, prolnutí štětec, nabízí více řízené aplikace a míchání očních stínů. Jemně klouzat kartáč na víčka trochu málo, k dosažení přirozené prolnutí barev. Rozměry: celá délka 180 mm, délka vlasu 11 mm, šířka vlasu 5 mm. Střední oční stíny kartáč z přírodních žíní. Měkký a hladký kartáč se zaoblenou hranou, odstín nebo směs oční stíny. Vyzvednout nějaké oční stíny s konečky vlasů, aplikovat je na víčka a směs. Rozměry: celá délka 178 mm, délka vlasu 10 mm, šířka vlasu 8 mm. Malé oční stíny kartáč z přírodních žíní. Malý kartáč s zaoblenými vlasy okraj, pro přesné stínování na víčku, v očním záhybu nebo podél linie řas. Vyzvednout nějaké oční stíny, naneste ji na přesnou oblast, kterou chcete stín, a míchat to. Rozměry: celá délka 175 mm, délka vlasu 8 mm; šířka vlasu 6 mm. Prosím, aby asi 1 mm chyba vzhledem k ruční měření.

Metoda 1: Spálit to, jestli to smrdí jako jsme spálit lidské vlasy, pak je přirozené vlasy, pokud to voní jako spálíme plast, pak to je syntetické vlasy. Metoda 2: Umýt, po suché, syntetické vlasy, bude téměř stejná jako předtím, ale přírodní vlasy budou načechraný, pokud nechcete tvar. Tipy: Pokud nechcete, aby se přírodní vlasy příliš nadýchané, prosím, zabalit s obličejové tkáně po mytí, a také pro velký kartáč, můžete použít kartáč stráž net, které jsme poslat do tvaru.

Pro naše přírodní kartáče na vlasy, i když jsme se snažili s tím vypořádat, ale stále mají málo přírodních zvířecích chlupů vůně, a to bude slábnout včas, zvažte prosím, pokud můžete to přijmout nebo ne, také můžete použít trochu Pohodlí umýt a kryt na zápach.

Vyčistit kartáč před použitím jej poprvé. Pro denní čištění rutina, zvažte použití mírné kartáč čistší. Použijte následující způsob, aby se vaše štětce čisté. Doporučujeme týdenní úklid. 1. Použijte tekoucí teplou vodou (pozor, aby se plně ponořit základní štětin), jak se zbavit tolik produktů, jak je to možné. Zkuste použít prsty, jak se zbavit jakékoliv bitů podané k základně kartáček. 2. Umístěte velikosti hrášku kapku čistící kartáč(nebo jakýkoliv jemný čistící prostředek, jako je dětský šampon) v dlani. 3. Krouživým pohybem štětiny ve čistič v kruhovém pohybu, dokud se kartáč je plně připravena. 4. Opláchněte štětiny, mačkání ze základny na tipy k odstranění přebytečné vody. 5. Opakujte, dokud voda běží jasné, a všechny make-up je odstraněn z křoví. 6. Přetvořit štětiny, aby jejich původní podobě a pak použít který nepouští vlákna hadříkem na suché každého štětce, nebo si můžete nechat uschnout a položte je na utěrku. Můžete také jemně kartáč štětiny na papírový ubrousek, aby odstranit nahromadění. Nebo můžete použít kartáč ochranná síť udržet kartáč tvar, když kartáč je téměř suchá. Tip: Mycí kartáče v noci, takže jsou suché a připravené k použití v dopoledních hodinách.


 • Množství: 5ks
 • Materiál Rukojeti: Dřevo
 • Číslo Modelu: H00112801
 • Počet Kusů: Combo
 • Kartáč Materiál: Koňské Žíně
 • Značka: První Moment
 • Používá Se: Sady A Soupravy
 • Typ Položky: Make-Up Štětce
 • Původ: KN(Původu)