2019 NEJNOVĚJŠÍ high accuracity QRMA Zařízení pro Pet

  • Recenze
  • Skladem
2 709.44 Kč 2 438.49 Kč

Štítky: domácí zvířata člověk, obrázky domácích zvířat, reflexní domácí zvířata, proti domácí zvířata, kamery domácí zvířata, vazby domácí zvířata, domácí zvířata store, teepee domácí zvířata, myši domácí zvířata, LOL domácí Zvířata.

2019 anglicky software PET Analyzer Pro psy a kočky tělo zdravotní kontrola

Pruduct Popis:

Zvířecí tělo je agregátů velkého počtu buněk, které jsou v kontinuální růst, vývoj, diferenciaci, regeneraci a apoptózy, a buňky se neustále self-obnovit prostřednictvím vlastní divize. V procesu buněčného dělení a růstu, účtované subjekty atomových jader atomů tvořících základní jednotku buňky a elektrony mimo jádro jsou v neustálém high-rychlost pohybu a mění se, čímž se neustále vyzařují elektromagnetické vlny. Elektromagnetické vlnové signály vysílané zvířecí tělo představují zvláštní stav těla zvířete, a vyzařované elektromagnetické vlnové signály se liší podle různých podmínek, lidského těla, jako je zdraví, sub-zdraví, nemoci, atd. Pokud můžeme určit tyto specifické elektromagnetické vlny signálů, můžeme určit stav těla život. PET Analyzer medicína se domnívá, že nejzásadnějším důvodem pádu nemocný je to, že spin elektronů mimo atomové jádro a na oběžné dráze se mění, čímž způsobuje změnu atomů tvořících materiál, změna malých biomolekul, změna velkých biomolekul, změny všech buněk, a konečně změna orgánů. Protože elektron je nabitý tělo, když spin elektronů mimo atomové jádro a oběžné dráhy změnit, elektromagnetické vlny vysílané atomy se změní. Energie o f elektromagnetické vlny změny způsobené změny v těle zvířete onemocnění a fyzické změny v nutriční stav je velmi slabý, a obvykle je pouze nano gauss na microgauss. Frekvence a energie slabé magnetické pole vlasů stanovena přímo, nebo tím, že drží senzor v porovnání s rezonanční spektrum standardních PET Analyzer onemocnění a výživa indikátory nastavené v nástroji po frekvence a energie jsou zesíleny nástroje a zpracované počítačem, a pak odpovídající PET Analyzer hodnota z negativní na pozitivní, je výstup. Velikost PET Analyzer hodnota určuje povahu a rozsah onemocnění a úrovni výživy. Konečně, výsledky testů jsou vyřešeny lékaři. Je to podobný princip poslechu vysílání z rádia. Existuje mnoho rádiových vln ve vzduchu. Pokud chcete poslouchat nějaké určený vysílání, můžete přenášet rádio na odpovídající frekvenci, v tuto chvíli, rezonance se vyskytuje, tak, že můžete poslouchat vysílání. PET Analyzer rezonance používá tento princip pro testování.

Co je pet skeneru?

[Pet Skeneru] zahrnuje high-tech inovačními projekty medicíny, bio-informatiky, elektrotechniky a dalších věd. Pomocí PET Analyzer medicíny jako teoretického základu, využívá pokročilého elektronické vybavení pro sběr slabého magnetického pole živočišných buněk pro vědeckou analýzu, čímž analyzuje a určuje testované zvíře je zdravotní stav a hlavní problémy a předkládá standardní preventivní doporučení. [Pet skeneru] je individuální průvodce, zdravotní péče, konzultace pro plné zvířecího těla dopředu a vědy zdraví, a má výhody úplnost, non-invazivní, praktičnost, jednoduchost, stálost, ekonomika, snadno popularizace, atd. S hloubkou a rozvoj vědeckého výzkumu, to bude mít větší přínos pro zdraví zvířat, které mají široký rozvoj a uplatnění vyhlídky.

Důležité upozornění:

Prosím, nevkládejte software, šifrování, zámek do počítače je USB konektor před instalací, a není-li vložit do software, šifrování, zámek do počítače je USB konektor, až instalace je finised; 1.Pokud je nainstalován operační systém Windows 98/Me, Microsoft Office by měl být také instalován na počítači, takže systém může fungovat normálně; pokud je nainstalován operační systém Windows 2000/XP, systém může fungovat normálně bez podpory jiných systémů; 2.Pokud ohledem na software, šifrování, zámek je vždy na, systém funguje normálně; pokud kontrolka bliká, instalace se nezdařila, můžete se obrátit s agenturou.

Zkušební Postupy:

1. Pokud napájení počítače není zapnuto, zkontrolujte, zda počítače, snímače, tiskárny a další zařízení jsou připojeny; sonda testeru musí být zapojen pevně; 2. Průzkum a záznam základních podmínek (jméno, pohlaví, datum narození, etc.) z testovaných zvířat; 3. Spusťte počítač a zkontrolujte, zda počítače, snímače, tiskárny a další zařízení běží dobře; 4. Zavřete všechny ostatní aplikace, programy a otevřete [Pet skeneru] pro testování. 5. Během testování, test zvířecí kůže by neměl být dotkl. 6. Po testování je hotové, nástroje by měly být čištěny, aby se to v dobré pohotovostním stavu.

FAQ

Q1: Co je záruka na tento produkt ? A1: Jeden rok záruka PET Analyzer . Q2: Co, pokud existuje problém s kvalitou během záruční doby? A2: můžeme poskytnout technickou podporu poté, co jsme si vědět váš problém, pokud tam jsou nějaké doplňky, třeba náhradní , zašleme vám jej zdarma nebo pošlete společně s vaší příští objednávky. Q3: Lze tisknout své Logo na výrobku? Kolik stojí? A3: Ano. můžeme OEM založené na 100KS. Náklady závisí na váš návrh. Doprava: společnost FedEx/DHL/UPS/TNT pro vzorky, od Dveří ke dveřím; 2. Letecky nebo po Moři pro dávkové zboží, pro FCL, Letiště/ Přístavu obdržení; 3. Zákazníci určení zasílatele nebo dohodou způsoby dopravy! 4.Doba dodání: 2-5 dnů pro vzorky; 5-10 dnů pro hromadné objednávky, Platební Podmínky: 1. Platba: T/T, Western Union, MoneyGram,PayPal před porodem.


  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: suyzeko