Pro Nintend Wii 2 v 1 Dálkový ovladač Gamepad Řadič Bez Motion Plus Bluetooth Bezdrátové Dálkové Ovládání Pro Wii Nunchuck Joypad

  • Recenze
  • Skladem
334.58 Kč 244.27 Kč

Štítky: gamepad ipega, gamepad xbox, klasické ovládání wii, ovládání n64, memorex bezdrátový nunchuk, nunchuku, joystick wii, ovládání ipega, nunchuck wii bezdrátový, nintendo wii nunchuck.

Pro Nintend Wii 2 v 1 Dálkový ovladač Gamepad Řadič Bez Motion Plus Bluetooth Bezdrátové Dálkové Ovládání Pro Wii Nunchuck Joypad

Bluetooth Ovladač pro Wii/Wii U Konzole

To je vysoce citlivé a přesné, Bezdrátový Dálkový Ovladač, který je kompatibilní pro Nintend Wii konzole. Je vhodný pro Wii hry a podporuje také pro Wii U většiny her. Vestavěný reproduktor, ale bez motion plus, funkce vibrační zpětné vazby funkce. Napájen 2 AA baterie (baterie nejsou součástí balení)

Vestavěný Reproduktor

Výkonný reproduktor poskytuje okamžitou zvukovou zpětnou vazbu. To může výrazně zvýšit pohlcující pocit.

Vibrační Funkce

Navrhli jsme vibrační motor pro tento gamepad, tak, že můžete zažít radost ze hry lepší! Silné vibrační zpětné vazby pro osobní herní zážitek, Ať se hráč cítí, jako by se na bitevním poli.

Jak Spárovat Dálkový Ovladač s Wii/Wii U Konzole?

Krok 1: Napájení na konzole.

Krok 2: Otevřete zadní kryt dálkového ovladače, pak dal na dvě nové baterie AA. Najdete malé červené tlačítko SYNC vedle slotu pro baterii. Stiskněte tlačítko SYNC, ČTYŘI světla (Hráč LED) na regulátoru bude blikat.

Krok 3: Otevřete SD slot na konzole, najdete červené tlačítko SYNC vedle SD slotu. Pak stiskněte toto tlačítko SYNC.

Krok 4: Počkejte několik sekund, Hráč LED na ovladači přestane blikat a rozsvítí při párování je dokončeno. Hráč LED indikuje, že hráč číslo regulátoru v současné době v provozu.

Poznámka: Pro Wii/Wii U konzole, prosím, otevřete Menu a potom Postupujte podle pokynů na obrazovce a stiskněte tlačítko SYNC na ovladači k dokončení procesu párování. Pošlete nám zprávu, pokud máte problém párování.

Napájen 2 AA Baterie

Tento ovladač vyžaduje dvě AA baterie(Není součástí balení) . Vzhledem k otázky bezpečnosti během přepravy, náš balíček neodešle baterie. Zákazníci potřebují, aby si je koupit v místních obchodech.

Efektivní Design

Pro Wii zvládnout efektivní shell, okraj je velmi hladký; Rukojeť Tlačítko stiskněte citlivost, komfortní pocit.

Gamepad je navržen s 3D rocker, 360° vysoká přesnost .

Pohodlné křížek design pro více flexibilní a přesné řízení!

Ergonomické rukojeti, Non-slip textura, matný pocit, dlouhodobou přilnavost, není unavený.

Tento řadič ve stylu joy pad poskytuje maximální kontrolu pro vaše oblíbené hry.

Umístění, citlivosti a přesnosti jsou vysoké.

Anti-skluzu silikonové pouzdro, Ochranné silikonové pouzdro chrání dálkový ovladač proti každodenní prach, škrábance a rozbité. Si můžete vychutnat hru bez obav o controller rozbité nebo škrábance. Pohodlné přenášení dává vám více zábavy pro Wii Hry.

Stabilní, Dlouhý Dosah Připojení

Tento Wii Ovladač Compatiple s Nintendo Wii (U) . Vezměte prosím na vědomí, Že je vyroben třetí stranou, není původní. Bezdrátové Bluetooth připojení s řízením až do vzdálenosti 8m. Připojení ke konzole jednoduše stisknutím tlačítka SYNC. Napájen 2 AA baterie (baterie nejsou součástí balení).

Rozměry:

Obsah balení:

1 x Nunchuck Ovladač pro Nintend Wii(Volitelně)

1 x Dálkový Ovladač pro Nintend Wii

1 x Popruh na Zápěstí(Volitelně)

1 x Silikonové Pouzdro(Volitelně)

Barevný Displej


  • Typ Rozhraní: USB
  • Kompatibilní Značka/Model: Nintendo
  • Nintendo Model: wii
  • Typ: Gamepady
  • Balíček: No
  • Značka: Ipega
  • Číslo Modelu: Dálkový ovladač Nunchuk Pro nintend wii