MECHANIK LCD Digitálním Displejem Rychlá Nabíječka 8 Port USB Bezdrátové Nabíjení Dock QC 3.0 Nabíječka Pro iPhone opravy

  • Recenze
  • Skladem
868.70 Kč 712.44 Kč

Štítky: displayport hub, keysion magnetickou bezdrátovou nabíječku, msi icharger, air port, icharge, rozbočovač bezdrátové, fxv08, laserová bezdrátová nabíječka, welsolo, nabíječka lipo.

Vlastnosti:

1. Materiál použitý pro vnější plášť: je vyrobena z ohnivzdorné PC materiálu a je odolné vůči vysokým teplotám. 2. Materiály používané pro pevné desky s plošnými spoji: Spojené Státy speciální tmel pro dovážené elektronické výrobky , ohnivzdorné a odolné vůči vysokým teplotám. 3. PCB deska materiály: použití high-end elektronické produkty určené PCB deska, žádné křehké, žádné deformace. 4. Pojištění trubice: použít izolační pojistka, a přidat termistor hrát roli AC vyrovnávací paměti. 5. Deska technologie: přijímá plnou stroj s automatickou výrobu s vysokou rychlostí umístění stroje, reflow pájení, automatické plug-in stroje, pájení vlnou, atd., technologie na ochranu životního prostředí.Žádný problém, pájení, pájený spoj je hladký, následné přepracování je snížena, a kvalita je stabilní a spolehlivý. 6.DC-line: Použijte měděný drát jádro 0,5 metrů, dostatečný proud, aby se zajistilo skutečné požadavky na napájení. 7. Výrobní proces normy: v souladu s bezpečnostní specifikací elektronických výrobků, v souladu s CE, FCC, ROHS a další normy pro osvědčování. 8. Signál zpětné vazby filtr: Filtr vysokého napětí kondenzátoru model s použitím high-end elektronických výrobků. 9. Výstupní filtr tlumivka: s výstupní filtr tlumivka, méně textu vlnu, může účinně chránit základní desky počítače. 10. High-napětí AC filtr: stabilizovaný vibrací mostu a termistor se používá k účinně působí jako high-napětí vyrovnávací paměti.

Parametr:

Vstupní napětí: AC 100~240V 50/60HZ Produkt výstup: USB*8.5 V~12A(MAX) 60W QC3.0 výstup: 5V-3A, 6,5 V-3A, 9V-2A, 12V 1.5 A Bezdrátové nabíjení snímací vzdálenost: 8mm Bezdrátové nabíjení výstupní výkon: 10W (MAX)

Balíček:

1 x MECHANIKA Poplatek


  • Nabíječka číslo portu: 8ports
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Číslo Modelu: iCharge 8 Pro
  • Vstupní napětí: 110-240v
  • Bezdrátové Nabíjení výstupní Výkon: 10W (MAX)
  • Bezdrátové nabíjení snímací vzdálenosti: 8mm
  • QC3.0 Výstup: 5V-3A, 6,5 V-3A, 9V-2A, 12V 1.5 A