20W Ozonové Dezinfekce Lampa UV Germicidní Lampa, Multifunkční Domácnost Dezinfekční Lampa S Dálkovým ovládáním

  • Recenze
  • Skladem
287.12 Kč 206.67 Kč

Štítky: vzduchu ozon, dezinfikovat lampa, uv germicidní žárovka, lampa nehty, 5w uv germicidní, svítilna led nehtů uv, rozpouští ozonu metr, ozon vody, lampa quartz, ziwoo germicidní lampa.

Popis:

Funkce:

- Vysoce Kvalitní,Bydlení sloupec pro dobré odpor proti stlačení. Vhodný pro místnosti o ploše asi 15㎡,doporučená doba je 15 minut.

- S Ozonem,Micro-ozón, UV lampy, ozón má sterilizace, kromě formaldehydu zápachu a další funkce, a ozon je plyn, může zaplnit celý pokoj, bez vlivu překážky, dosáhnout žádný mrtvý úhel sterilizovat. Ozon obsahuje zvláštní vůni, která vyžaduje větrání, než dokončil.

- Účinnost,Vyrobené z křemenného materiálu, vlnové délce 254nm, dlouhá životnost, vysoká přenosová rychlost a lepší sterilizace efekt.

- Bezpečnost Na Prvním Místě!,Na třetí stupeň může být spuštěn na 15/20/30/40 minut a opožděn o 15 sekund, aby se zajistilo, že personál bezpečně odjet. Výkonné funkce dálkového ovládání umožňuje dálkové ovládání zdi; inteligentní lidské tělo snímací funkce design; ultrafialové světlo se automaticky vypne, když se blíží pracovní plochy, které brání děti, starší osoby a domácí zvířata před náhodným vstupem a způsobuje ultrafialové popáleniny!

- POZNÁMKA,Když germicidní lampa je zapnuta, prosím, opustit místo okamžitě používat a udržovat prostředí bez zvířat a rostlin. Nedívejte se přímo na germicidní zdroj světla. Absorbuje příliš mnoho ultrafialové světlo může způsobit podráždění pokožky a spojivek poškození.

JAK TO FUNGUJE:

Uv sterilizace je zničit molekulární struktury DNA (DNA) nebo RNA (ribonukleové kyseliny) v buňkách mikroorganismů pomocí vhodné vlnové délky ultrafialového záření k dosažení růstu a / nebo regenerační buněčné smrti. Ultrafialové dezinfekční technologie je založena na moderní anti-epidemiologie, medicína a photodynamics. Využívá speciálně navržen s vysokou účinností, vysokou intenzitou a dlouhou životnost UVC kapela uv světlo sterilizace a dezinfekce.

JAK POUŽÍVAT:

Místo uv lampa ve správné poloze, připojte napájení, odstraňte plastovou fólii z dálkového ovládání, a poté vyberte příslušnou pracovní dobu (15/30/60 minut), jak je požadováno. K dispozici bude 15 sekund zpoždění po spuštění, pak uv lampa začne fungovat.

WARINING:

1. Když germicidní lampa zapnuta, prosím, nechte okamžitě a udržet prostředí bez zvířat a rostlin.

2. Nedívejte se přímo na germicidní zdroj světla. Absorbuje příliš mnoho ultrafialové světlo může poškodit

Specifikace:

Materiál: ABS

Barva: Bílá

Napětí: 110V/220V

Výkon: 20W

UV Lampa: Vlnová délka 254nm

LED Nightligh tpower:5w

Ozón: Ano

Lampa Barva: Modrá

Hodí Se Pro: Přibl. 15㎡

Rozměry: 30x15x7cm

Délka kabelu: 150cm

Obsah Balení:

1X Dezinfekce zářivka,

1X Dálkové ovládání,

1X Manuál


  • Značka: oobest