Lakomci Potěšení Pro X Mark Mason (Červené/Modré Světlo K Dispozici),Magie Triky,Příslušenství,Komedie,Iluze,Jeviště,Mentalismus

 • Recenze
 • Skladem
1 008.16 Kč

Štítky: magatama náhrdelník, magie triky, mentalismu, elf blue magic, mince držitel, zednář, mentalismus magie kniha, zednář klopě pin, modré kouzelné malování, bídníci autor, bídníci victor.

Demo: player.youku.com/player.php/sid/XMTQyMzkxMjAzNg==/v.swf Popis: Lakomci Potěšení Pro X Mark Mason PRODEJCE INFORMACE Několik zbrusu nových funkcí, které byly přidány k Lakomci Potěší pytel. Spolu s všechny obvyklé funkce, si nyní můžete udělat světla kaskády dovnitř a ven ze sáčku. Plus nové neuvěřitelné elektronika vám umožní odstranit všechny 14 světla, jedno světlo v čase. Vypadá to FANTASTICKY vidět tyto tašky se domnívat, účinek a kvalitu. Každý sáček je individuálně vyroben expert na elektroniku. Tašky jsou 3 různých nastavení, manuální, variabilní časovač a infračervené. Každé nastavení, které umožní 14 světla se objeví nebo zmizí po jednom uvnitř sáčku. Manuální: umožňuje světla se objeví, zatímco vy se drží tašku. Ič: pokaždé, když jste mávat rukou u sáčku světlo se objeví. Variabilní Časovač: světla se objeví každých několik sekund v kapse, když jste nikde v blízkosti tašku. Ideální pro vstát, děti\'s ukazuje, nebo kabaret. Pomocí červené d\'lite vás trhat jasně červené lite ze vzduchu. Světlo se objeví a zmizí. Konečně hodit světlo do tašky. Světlo prosvítá semi transparentní matné tašky, pak vizuálně klesá uvnitř sáčku (vypadá úžasně). Když je vak plný, kdykoliv budete chtít vyhodit do sáčku a všechna světla okamžitě zmizí. Top kvalitní taška a řemesel. Budeme mít tyto v omezeném počtu, takže si nenechte ujít ven. Nejvyšší doporučení, High-tech magic "Marku, právě jsem dostal nový PRO X. Vše, co mohu říci, je, wow, wow, wow." - Bill Powell, AZ "Marku, Můj "Lakomci Potěšení" dorazil dnes, co mohu říct.....co vynikající účinek, Kypřané teď myslíš, že jsem Čarodějnice!!!"" - Christo "lakomci pro X dnes dorazil, skvělá práce Marku. Miluju to." - Chuck P., Long Island. "Ahoj Marku, taška dorazila dnes - jeho geniální! Ukázal Paul & Debbie reklamy a video dnes ráno a ona se to líbilo taky, Jen chytil večer, než šli ven na večeři a ukázal jim, že na svou webovou kameru a Paul mi řekl, že již objednal. Můžete\'t dočkat, až se dát do mé Vánoční show! Jde." - Martin Duffy "Značka je to nejlepší trik jsem měl v letech, pošlete mi další." - Lol James "Naprosto geniální, dát to ve své nové show, a to hned." - Dave Bison "miluji tuto tašku, jde rovnou do mé vystoupení." - Andy Green "Marku, musel jsem e-mail a dáme vám vědět, jsem se již používají lakomci pro radost taška v 4 děti\'s zobrazuje poslední víkend. To je GENIÁLNÍ." - Alan Newgy - Midlands. "Marku, díky pytel dorazil dnes, musím říct, všechno, co jste řekl, je 100% přesné. Dokonce i moje ŽENA to miluje." - Steve - USA "Mark -lakomci taška je nejlepší trik, který jsem si koupil celý rok. hrál jsem to na neděli a reakce byla zkrátka brilantní! Díky!" - Geoff Lucas "Ahoj JB, taška dorazila dnes; co mohu říci, je to\'s skvělý konec d\'lite rutina." - Michael Grant "Ahoj Marku, Jen chtěl říct, Že Lakomci Sen přišel sem dolů pod dnes naprosto fantastické kámo , ještě\'t dát to dolů celý den !! nemůžu se dočkat, až dát do mé rutiny v čase na Vánoce. Mnohokrát děkuji." - Steve Austrálie

Upozornění:

1). Některé rekvizity mohou mít Instrukce

2). Některé rekvizity mají pouze Čínské nebo Japonské Instrukce.

3). Některé výukové video v Čínštině, mohli byste si přečíst akce

Poznámka:

China Post Air Mail je pomalý a možné, aby se ztratil balíček, takže je nemožné, aby se zabránilo problémy v nadnárodní obchod. Dobré jednání je důležité. Prosím, ne otevřený spor najednou před kontaktem se mnou . Bude řešit váš problém okamžitě. Pokud se nevyřeší, budu znovu odeslat novou objednávku, nebo vám vrátí v příští objednávku (ti Dát nějakou slevu na další objednávku).

[Komunikace], můžete kontaktovat náš zákaznický servis prostřednictvím TradeManager. Pokud jsme off-line, prosím, zanechte vzkaz na TradeManager nebo mi poslat e-mail.

Zprávy jsou obvykle zodpovězeny do 24 hodin v pracovní den.

*Platba*

Přijímáme PODMÍNĚNÁ / Kreditní Karty , VISA . Banka Bank bankovní Převody a Western Union.

Budeme odeslat zboží co nejdříve budeme moci. Prosím, napište jakékoliv otázky před nabízení.

*Návratová Politika*

Dáme plnou náhradu, pouze pokud položka, kterou obdrželi, je odlišný od popisu. Náhrada bude poskytnuta, pokud položka je dostal zpátky do obchodu. To musí být vráceny do 3 dnů od přijetí, a ve stejném stavu, v jakém byla odeslána. Musíte nás kontaktovat před dodáním žádné položky zpět. Nebudeme náhrady náklady na dopravu.

*Dopravu*

1. Můžete se podívat na můj katalog a svobodně si vybrat své klienty ze seznamu.

2. Předložit podrobné informace o požadovaném produktu, když uděláte objednávku.

3. Pošlete mi váš klient zasílací adresu, když si objednáte (můžete také napsat váš klient zasílací adresu přímo)

4.Všechny objednávky budou odeslány do 2-5 pracovních dnů po obdržení platby vymazány.

5. Při nákupu, prosím, zanechte vaši plnou adresu. Ověříme vaši adresu s vámi.

6. Je to jednoduché, rychlé a top vhodný pro vaše podnikání.

*Daně*

Placení daně je povinností každého občana, kupujícího je třeba, aby odpovědné za všechny daně. Díky daňovým problém, kupující odmítnout převzetí zboží, kupující je třeba, aby Odpovědné za nákladní ven a domů.


 • Plast Typ: PC
 • Pohlaví: Unisex
 • Výkon Formě: Jevištní Magie
 • Velikost: One Size
 • Značka: Žádné Kouzlo
 • Funkce: Snadné
 • Není Návod V Ceně: No
 • Číslo Modelu: sdf546
 • Materiál: Plastové
 • Typ: Palec
 • Věkové Rozmezí: Dospělí