DIY kit Frog Zvuky HAM Radio QRP1.8W CW Vysílač Přijímač 7.023 MHz

  • Recenze
  • Skladem
273.67 Kč 265.48 Kč

Štítky: cw vysílače, qrp ssb, rab, diy elektron kit, diy ham radio, saab radio kit, ccw, kit rádio, sada vysílač, yaesu.

DIY kit Frog Zvuky HAM Radio QRP1.8W CW Vysílač Přijímač 7.023 MHz

Ne shromáždění.DIY Kit

Apartmá svařování je třeba elektronické bázi technologie, prosím, přineste si vlastní multimetru a elektrická žehlička nástroj.

"Žába" originální design z Spojené Státy NoCal QRP klubu je slavný "Čtyřicet-9er"

Nový "žáby" suite je verze pro upgrade v obchodě a mnoho zákazníků velké množství experimentů, test po startu, celkový výkon nad rámec "různé verze písně" index, je nejlepší verze písně apartmá, s následující :

Vlastnosti:

1, to je maximální výkon žáby, jmenovitý výstupní výkon se zvýšil na 1,8 W (D882 výstup), zároveň suite výkon pomocí Americké prsten, tak, že "Džungle" s dálkovým komunikační schopnosti, zvýšit "praktické žáby"!

2, zvýšit vedlejší tón (STRANA TÓN), obvod, takže jste v provozu, "žáby" uvedení na trh, sluchátka může také poslouchat vysílaného signálu, na straně tón obvod modelu pomocí audio sine wave generator, boční zvuk, pohodlné, sluch je lepší než běžné žáby pomocí 74HC00 jako čtvercové vlny generátor efekt.

3, upravit původní návrh nemůže být "transmit-receive cofrequency", v současné době tento kit spuštění vibrací, frekvence je stanovena na 7.023 MHz, při příjmu frekvence vibrací je 7.023-7.026 MHz.

PCB velikost 6 cm * 6cm.

Hlavní index :

Napájení: 12V

Obdržení statický proud: 20mA @ 12V

Emisní proud: 400 ma @ 12V

Výkon: 1.8 W @ 12V

Frekvenční rozsah: spuštění vibrací 7.023 MHz, příjem vibrací 7.023-7.026 MHz

Režim provozu: CW

Obvod princip:

Přijímací část pro typické NE602 a LM386 přímé konverze přijímač.Vysokofrekvenční elektronický spínač a 8050 mute obvod používaný v čas spuštění zcela uzavřít přijímání.

Emisní část pomocí oscilační obvod NE602, a pak 8050 vyrovnávací paměti zesilovač, 8050 jako předávání klíčů, poslední D882 je třídy C zesilovač, a pak poslat LPF antény.Když je boční emisí hluku.

Toto apartmá není svařované, dodání je rozptýlené elektronické součástky, obchod zobrazení hotový obraz, zakoupit pouze referenční.

Často kladené otázky:

Q: může být daleko?

A: relevantní faktory krátkovlnné komunikace a komunikační prostředí, antény, zařízení, provozu úrovni, sám

Zařízení je obtížné zajistit, že konkrétní vzdálenost.Tento obchod všechny apartmá jsou klasické modely, velký počet domácích a zahraničních

Lidé jsou již v provozu, obchod má také zákazník převodovka výkon je velmi dobrá, základní předpoklad je použití vysoký výkon

Dobrá anténa!

Q: telegraph může mluvit?

A:CW transceiver nemůžu mluvit, podporuje pouze SSB nebo FM modulace stroj může

Mluvit, vysílač lze použít pouze klíč a sluchátka přijetí zprávy.

Obsah Balení:

1 x Žáby Volání QRP1.8W Soupravy


  • stav: Nové
  • Typ: Logiku ICs
  • Značka: FLAMESER