V-Picks Vystřelovací Nůž Trsátko

  • Recenze
  • Skladem
125.81 Kč 119.51 Kč

Štítky: kytara řezačka na dort, kytaru strat pickguard, čokoláda kytara, kytara pedál naomi, shije kytaru, kytara natě, 12 string ukulele, kytara pedál spínač, jazz vybrat, trsátko.

1,5 mm – 1 1/16" široký 1 1/4" long – Navržen ve spolupráci s uznávaným kytara instruktor Todd Simpson to V-Pick je drcení monstrum. Ideální šířka a tvar pro Alternativní Sběr a vysoké rychlosti přehrávání. Na trsátko je zkosený na obou stranách a obroušeného, úvěrů je výrazný tón. Kromě toho pick přijde na vysoce soustředěný, ostrý bod na špičce snižuje množství vybrat potřebné na stávku, čímž se zvyšuje potenciál pro rychlost. Tento tip můžete také přijít s hranami unbuffed (s matným povrchem), pokud se vám líbí, pro mírné šeplavým zvuk. K dispozici také v Ghost Ráfek a Black & Ghost Ráfek. Brad Whitford z Aerosmith hraje V-PICKS Vystřelovací nůž!

V-Trsátka Trsátka

V-tip je ručně vyrobené trsátko vytvořen v roce 1980 kytarista Vinni Smith. Podle návrhu tyto trsátka jsou jedinečné, přičemž první výběry pocházejí z litého akrylátu. Pick byl původně vyvinut pro větší objem, lepší tón, rychlé hraní akčních a krásu. Od jeho zavedení, více než 100 modelů byly navrženy. Tipy jsou k dispozici, jsou použitelná pro elektrická a akustická kytara, mandolína, baskytara, cimbál a sortiment léčebné tipy pro hráče s rukou a paží zranění. V prvních letech byly pojmenovány V-Picks s přítelem a kytaristou, John Dean. Společnost byla zahájena v roce 2004 a pak začleněna v roce 2008. V-Picks Velitelství byla přesunuta z Kalifornie do Tennessee v roce 2011.

Pozoruhodné Uživatelů

Jeden z V-Vybrat nejznámějších proponenti je Carlos Santana. Další umělci patří Bill Decker, Billy Gibbons, Walter Becker, Phil Keaggy, Jorge Santana, Brad Whitford, Rick Vito, Derek St Holmes, Roger Fisher, Jimmy Herring, Johnny Hiland, Danny Kortchmar, OBLOHA Dangcil, Andy Reiss, Denny Jiosa, Gabriel Manzo, Stu Hamm a Billy Sheehan,a Joe Martinelli.

Materiály

Akrylát je materiál použitý v tvorbě V-Picks. Proprietární směs dvou různých akrylová se používá plus inertní materiál. Výrobce uvádí, že materiály a směsi, které jsou vybrány k tomu, aby silné, dlouhé nošení trsátko, které má uchycení kvality, který reaguje na teplotu v hráči ruky. Tyto akrylové tipy jsou vyrobeny v měřidel, od .75mm na 11.85 mm.

Výrobní

V-Picks jsou vyrobeny v Nashville, TN, spojené státy. Společnost vyrábí více než 100 000 hand made vybere za rok, a materiál trsátka do 101 zemí světa. Některé modely jsou původně vyříznout laserem z plechů z litého akrylátu. Jiní začnou jako suroviny nalije do forem. Oba styly jsou potom ručně broušeny na brusce a ručně zdobené s břitva nůž. To vytváří zkosení, pocit a zvuk vybrat. Dále jsou tvrzené pro sílu s intenzivní vysoké teplo, stejně jako proces provádí na oceli a skla. Pak jsou obroušeného s vysokou teplotu plamene pro hladký a kluzký, hraje hrany a zkosení.


  • Číslo Modelu: SWBL
  • Plug Typ: NIC
  • Značka: NoEnName_Null