Elektrický Sprcha Přenosný Dobíjecí Koupání Čerpadlo Integrované Ponorné Čerpadlo Pro Venkovní Kempování Dobíjecí Vana Artefakt

  • Recenze
  • Skladem
1 068.65 Kč 822.91 Kč

Štítky: sprcha mytí venkovní, tkanina camping sprcha, tábor sprcha usb, pták venkovní, sprcha solární, kotel lpg, loď sprcha, multifunkční nástroj, multitul, Sprcha 12 v.

Elektrický Sprcha Přenosný Dobíjecí Koupání Čerpadlo Integrované Ponorné Čerpadlo Pro Venkovní Kempování Dobíjecí Vana Artefakt

>>>>Podrobný popis

Bullet Body: 1、Široké Uplatnění: Pomocí této baterie mobilní kempování sprcha s baterií čerpadlo, můžete si vzít sprchu kdekoli, jako je například čištění auta, pes mytí, kempování, pěší turistika, surfování nebo jiné činnosti. Váš sprchový kout bude vždy s vámi.

2、Snadné Použití: Pro integrované ponorné čerpadlo (průtok 3/4 l / min), jen jeden zdroj vody (barel nebo se širokým hrdlem nádrže), je potřeba se začít sprchovat. S zahrnuty 3.7 V nabíjecí kabel, můžete nabíjet camping sprcha přes jakéhokoli standardního USB portu.

3、Včetně Baterie: dobíjecí baterie může trvat po dobu 60 minut. Venkovní sprchy s baterií čerpadla jsou ideálním řešením pro kempování nebo cestování. To může být snadno připojen s přísavkami nebo háčky.

4、Výkonné Funkce: kapacita čerpadla je přibližně. Hadice délka 3/4 litru minut je 180 cm, které nebudou bránit vaše sprcha zkušenosti.

5、Obsah balení: camping sprcha sada obsahuje 1 sprchová hlavice, 1 baterie, 1 kabel (USB), 1 závěs a držák a 1 přísavky.

Specifikace: Barva: oranžová/černá

Napětí: 3.7 V Proud: 3A

Průtok vody: Nízká stánku: 3L/min, Vysoké stánku:4L/min)

Hadice: 1,8 m

Baterie: 4400mAh

Použití Čas: asi 80mins

Doba nabíjení: 4H~5H

Váha: cca 1.1 kg

Platí: sprcha, tábor (z), pěší turistika, venkovní, čištění

Patří: Čerpadla, stroje, sprcha, hák a přísavkou, Nabíjecí kabel, Hadici*2, Filtr

Identifikace: CE, FCC, RoHs

Vodotěsné grade: IPX7

Funkce: Mode(úspora Vody, Užijte si), LED osvětlení, Vodní květiny, vozidlo čištění

Vnitřní box: o 24*17.5*10.5(cm)/9.45*6.89*4.13 v

Balení Seznam:

1 x Sprchová hlavice

1 x Baterie

1 x Kabel (USB)

1 x Závěs a Držák

1 x Přísavky

>>>>Obrázek Produktu


  • Původ: KN(Původu)
  • Velikost: M
  • Typ: Kapsy, Multi Nástroje