USB3.0 eMMC 153 169 eMCP 162 186 U disk PCB NS1081 hlavní řadič bez paměti flash pro recyklaci emmc čipy emcp

  • Recenze
  • Skladem
134.84 Kč 110.48 Kč

Štítky: emmc usb, amp pcb, ma, Dřevo, robot x, 5050 ovládání, eaget u disk, pcb, 64gb emmc, emmc paměť diktafonu.

Úvod

eMMC 153 169 eMCP 162 186 U disk PCB hlavní controller bez příslušenství flash paměti pro recyklaci emmc emcp čipy USB3.0 vysokorychlostní rozhraní

POZNÁMKA:

Pokud nevíte, jak SVAŘOVAT ČIPY nebo ne SILLED SVAŘOVÁNÍ. Prosím, nekupujte! Prodáváme pouze U DISK PCB , nemáme vás naučí SVAŘOVAT ČIPY!!! Použití(USB3.0 rozhraní, Vysoká rychlost) eMMC R/W Strick Lze odstranit všechny partition Lze Číst A Psát Převést GPT systém Převést MBR Systém podnikání způsobem:Pomoci recyklovat svůj eMMC čipy,U disk, deska může pomoci vaše rozbité eMMC čip k nové U disk.

Teplé tipy:

vaše eMMC čip jen o hlavní správce funkce,paměťové funkce by měla být dobrá,pak si můžete udělat nový.

Prosím, přečtěte si toto:

První, podporovat ty čipy? Kromě nejnovější UFS2.0 chip, jiné konvenční čipy jsou podporovány; za Druhé, USB2.0 a USB3.0 U disk rozdíl? USB2.0 pomalu, podporují pouze jednostranný vložit, 3.0 rychlost, podpora double-sided vložit, aktuální pouze 153/169; tři, jak je znázorněno na Obrázku 1, proč můj čip po svařování, bez displeje, detekce napětí je nulové červené světlo? Může být problém, je, že čip je rozbité; dva může být svařování není dobré, tam je problém vzduch svařování, příklady z Obrázku 2 a 3, v případě svařování čipy, deska je jasně červená. Když jej připojíte s compouter, v první řadě, pokud světla u disk PCB není, u ptáka PCB by mohlo být zlomené. Pokud světla u disk PCB je na zelenou, za prvé možná budete muset upgradovat usb 3.0 v počítači. Pokud odeberete čipy tvoří telefonů, u disk PCB číst bit není originální kousek čipu, pokud si chcete přečíst čipy tvoří telefony, máme emmc153/169 obnovení dat zařízení. Pokud světla u disk PCB je na a ukázat červenou, za prvé může být vaše čipy jsou rozbité, za druhé může být vaše soldring je špatně, například na pozici první pin.


  • Číslo Modelu: DIY
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ