Anti-Fog Sprej Přenosný Objektiv Mlha Sprej Dlouho-trvající Vodotěsné Anti-Fog prostředek Vhodný pro Okna, Zrcadla, Brýle Plavat Brýle

  • Recenze
  • Skladem
109.64 Kč 84.43 Kč

Štítky: anti fog spray, obličejová maska scuba, maska s trubice pro děti, nex5, antifog, profesionální šnorchl, seamask, potápěčský šnorchl, šnorchl tank, antifog sprej.

Body:

1、Odolné a Praktické: anti-mlha efekt podané anti-fog sprayis odolné a anti-fog sprej vytvoří nano anti-fog povlak na povrchu plavecké brýle.

2、Bezpečné a Užitečné: anti-fog sprej je bezpečný a zdravý, který je vyroben z bezpečných surovin, které jsou neškodné pro lidské tělo.

3、Snadné Přenášení: anti-fog sprej je lehký a přenosný, který je snadno se přenáší.

4、Jak Používat: Sprej objektiv s malým množstvím anti-fog sprej, a pak otřete objektiv s mikrovlákna nebo bavlněné tkaniny. S cílem získat nejlepší využití účinek, anti-fog sprej musí být použit každých 3 až 5 dnů, nebo pokaždé, když je objektiv vyčistit.

5、Široké Uplatnění: anti-fog sprej je vhodný pro potápěčské masky, plavecké brýle, auto sklo, brýle, dalekohled, dalekohled, atd.

1.Odolné a Praktické: anti-mlha efekt podané anti-fog sprayis odolné a anti-fog sprej vytvoří nano anti-fog povlak na povrchu plavecké brýle.

2.Bezpečné a Užitečné: anti-fog sprej je bezpečný a zdravý, který je vyroben z bezpečných surovin, které jsou neškodné pro lidské tělo.

3.Snadné Přenášení: anti-fog sprej je lehký a přenosný, který je snadno se přenáší.

4.Jak Používat: Sprej objektiv s malým množstvím anti-fog sprej, a pak otřete objektiv s mikrovlákna nebo bavlněné tkaniny. S cílem získat nejlepší využití účinek, anti-fog sprej musí být použit každých 3 až 5 dnů, nebo pokaždé, když je objektiv vyčistit.

5.Široké Použití: anti-fog sprej je vhodný pro potápěčské masky, plavecké brýle, auto sklo, brýle, dalekohled, dalekohled, atd.

Návod:

1. Vyčistěte vnitřek objektivu před použitím anti-fog spray.

2. Dejte 1-2 kapky anti-fog sprej na vnitřní stranu objektivu a aplikovat ji rovnoměrně s houbou tip.

3. Po přírodní sušení ve stínu, opláchněte objektiv s čistou vodou a třepe se po dobu sušení.

4. Použít anti-fog sprej na brýle, než plavání, a čekat na čočky brýle na suchý pro zamezení zamlžení.

Poznámka: anti-zamlžení čas z anti-zamlžení agent je relativní, takže jsme vyžadují, abyste použít anti-fog sprej na brýle, než plavání.

Specifikace:

Kapacita: 18mL

Balení Seznam:

1*Anti-Fog Sprej


  • Kapacita:
  • Typ: Další
  • Číslo Modelu: Anti-zamlžení Agent
  • Typ Materiálu:
  • Drop shipping: Podpora