ROBIN PETR

Ahoj:) Jsem Robin a spoluhráči mi říkají Robžo;)

Když jsem byl malej kluk, tak jsem hrál fotbal a flórbal, protože to tak nějak dělali všichni... Potom jsem začal chodit do přípravky na basket a taky jsem začal hrát na klarinet. Obojí mě baví a obojí dělám do dnes;)

Co mě baví na basketbalu? Baví mě útoky, které jsou něčím jiné.  Když se povede takový útok, dodá to všem v týmu spoustu energie. A taky mě baví, když uděláme neprostupnou obranu a soupeř je naštvanej, že přes naší obranu nejde projít;)

Smečka Vlků, to je zvláštní partička:)  Vybaví se mi, že když tam někomu něco nejde, tak ten druhej ho podpoří. Taky na zápase, když se člověku nedaří, je zklamanej, tak ho ostatní podpoří, postaví se za něj..., držíme spolu. Vzpomínám, když jsme hráli s Litomyšlí a já jsem útočil, tak mě bránil takovej malej chlapeček a byl nešťastnej, že mě nejde ubránit. Byl fakt malej;)

Podporuje mě celá rodina. Máma i táta chodí na zápasy, máma fotí, táta povzbuzuje. I když si nejsem jistý, jestli by ségra věděla, jaké číslo mám na dresu:)

Teď když nemůžeme trénovat, tak hodně běhám. Přál bych si, abychom se vrátili po těchto "prázdninách" a překvapili Beksu. Abychom se vrátili stejně dobří, jako by jsme chodili na tréninky.Hodnocení - stříbrná