Vlci versus Lvice v přátelském souboji...

19.06.2020

18.6.2020..., za normálních okolností, by již byla basketbalová sezóna skončená a všichni by odpočívali. Letos je to ale jinak. Pauza, kterou způsobil Corona virus nás přivedl i teď v polovině června z tréninků do zápasu. Nešlo o žádné body do tabulky, jen byli všichni zvědaví, co se za dobu, téměř čtyř měsíců, kdy jsme se neviděli, změnilo.

A změnilo se toho dost... Vlci vyrostli, zesílili a zlepšili ještě víc techniku s míčem. Co smečce zůstalo je touha po kolektivní hře. Kluci chtějí hrát spolu a dobře se na jejich týmovou hru kouká.

K zápasu... Samé dobré věci. Trenéři obou družstev byli v pohodě. Tabule skóre chvíli šla a chvíli ne a nikomu to nevadilo. Hrálo se sice tvrdě, ale ne nebezpečně, což bylo určitě fajn. Možná vás zajímá jak to skončilo, kdo vyhrál? Skončilo to tak, jak by správný přátelák skončit měl - nerozhodně. Co bylo rozhodně jasné? Pro baskeťačky a baskeťáky to, že se zlepšují a že je to baví. Pro trenéry, že viděli co lépe trénovat a kde na cestě k basketbalovému nebi jsme.

To že to bylo fajn potvrzovala nálada v šatně i po cestě domů, kde jsem viděl rozesmáté tváře kluků i holek. To byl asi jeden z posledních zápasů v sezóně 19/20. ...a byl super.

Jeden z Vlků - jedna smečka