Obraťme špatnou situaci v příležitost

22.03.2020

13. března byl poslední trénink a i když je to zatím jen týden a dva dny, přijde mi to strašně dávno. Řešil jsem co dál? Přes období "všechno je na prd a nic nemá cenu", které naštěstí trvalo jen jeden či dva dny, jsem se dostal do stavu "Nevadí, bude lépe, můžu teď udělat něco, na co jsem neměl dost času" (třeba webové stránky...)

Budeme tady v současné chvíli nejen vzpomínat na to, jak to bylo super před pandemií, ale hlavně se budeme připravovat na novou sezónu 2020/2021. V čem bude jiná? Včera jsme se na telekonferenci nás trenérů Vlků shodli, že chceme kluky udržet u sportu, který mají rádi. To znamená, že se budeme pořád snažit, stejně jako dřív, mít dobrou náladu, mít hezký vztah s každým jedním hráčem a pořád budeme vidět náš společný cíl a to je extraliga U15. Už teď domlouváme speciální zápasy pro příští sezónu, které by měly klukům umožnit zúročit všechno, co se učí na trénincích. Záleží nám opravdu na všech. Nechceme ztratit žádného z vlčí smečky!

Hned na začátku nové sezóny (září 2020) chystáme Javorník. Tam bychom rádi jeli s Vámi všemi, protože cílem tohoto víkendu bude stmelení se s rodiči, vzájemné pochopení a odmazání jaakýchkoli obav spojených s tím, že Váš syn je součástí vlčí smečky.

Dnes 22.3.2020 budu posílat individuální trénikový plán, na kterém jsme pracovali všichni tři trenéři. Takže kdyby kluci začali doma v obyváku cvičit, nebo si točit s míčem kolem nohy a tak podobně, buďte trpěliví. Znamená to, že svůj individuální tréninkový plán berou vážně.

Mějte se fajn a pokud to půjde, tak nežijte "blbě";)

Starý Vlk