1. kolo Přeboru Východočeské Oblasti vítězně za námi

30.09.2020

První zápas v oblastním přeboru vítězně za námi🏀

26.9. v 9:00 jsme v Pardubicích hráli první zápas v sezóně s BK Studánka. Ghi 😆mohl bych napsat, jak to skončilo a hotovo..., ale chyběl by tomu ten příběh😉

Takže BK Studánka..., to jsou holky, se kterými jsme před dvěma roky prohrávali o 60 bodů, před rokem jsme ze dvou zápasů jeden vyhráli a jeden prohráli a řadím je letos v oblasti mezi týmy, které určitě budou ve final four.
Jaké holky byly? Byly velké, váhově těžší než naši Vlci (tím nemyslím tlusté, jen naši jsou kost a kůže :)), vytvářely docela tlak na míč a byly na domácím hřišti. Ale to je tak všechno v čem byly lepší.
I přes nervozitu paní trenérky, možná právě pro tu nervozitu nezvládly obranu, přihrávky, ani doskoky... Paní trenérka vytvářela tlak i na rozhodčí a my jsme přes to zůstali se smečkou klidní... Zkrátka jsme byli ochotní se porvat s čímkoli, protože jsme se cítili připraveni.
Taky jsme měli šestého hráče na tribuně..., fun klub rodičů. První zápas, i když skončil 61:49 pro Vlky, byl podle mě vyrovnanější než druhý. Když se podíváte na výsledek druhého (63:58) a navíc zjistíte, že jsme po 3. čtvrtině prohrávali 43:47, tak asi nechápete... Ale bylo to atmosférou v týmu. Kluci jakoby věděli, že tenhle zápas neprohrají...
Děkujeme holkám za to, že byly skvělým soupeřem a rodičům za báječnou atmosféru. Byl tam delegát zkontrolovat rozhodčí a po zápasech mi říkal, že to byl skvělý basket, že to nečekal. Souhlasím s ním.
Kluky jsme dnes na tréninku obrovsky pochválili především za obranu, záda po střelbě, zlepšující se přihrávky a rychlý přesun na soupeřovu polovinu. MVP tentokrát rozhodně Vojta Melša. V obraně, útoku i nasazení byl pro smečku vzorem.